OratoriO mūzikas un drāmas telpas logo

Akmens aizslīd garām

9. janvāra izrādes: Esmeralda Ermale
Elīna Bojarkina
Juris Kalniņš
Mārtinš Upenieks

“Kad akmens novēlies no Sirds, uz tā var pasēdēt”

Astrofiziķe un Doktore Līna Kamingsa pirms diviem gadiem pēkšņi zaudējusi vīru. Vēl joprojām klausoties vīra ierunātajā īsziņā, uzdod jautājumus tam, kuram netic.

Meita Olīva upurē savu karjeru, lai sastaptu gan sevi, gan māti, gan savu Mīlestību.

Džeisons – jauns žurnālists, kurš dara to, kas nav viņa aicinājums, lai, sastopot Līnu, saprastu, cik pasaule ir daudzkrāsaina, un piepildītu savus bērnības sapņus.

Spēlmanis, kurš provocē, manipulē un izaicina – iekšējā balss vai ārējie ierobežojumi, kas neļauj ieraudzīt to, ka neesam vieni šajā Universā!

Būtne no citas planētas… Sirdsapziņa, apzinātība vai sapnis? Kurš vai kas ar mums runā sapņos? Un kas ir nomoda sapnis? Realitāte? Aizmirst nozīmē negribēt atcerēties? Kurš manī aizmirst?

Kad mēs atlaižam, palaižam vaļā savas bailes un neticību, notiek Brīnums. Durvis atveras, un mēs beidzot kļūstam trausli un brīvi no savu iedomu žņaugiem. Kā Stinga dziesmā “How fragile we are”.

“Akmens aizslīd garām” ir pārdomu rosinoša luga par cilvēka gara noturību, sevis mekējumiem, delikāto līdzvaru starp zinātni un ticību, žurnālistikas ētiku un to, kas patiesībā slēpjas aiz zvaigznēm.

Režisore: Rēzija Kalniņa
Lomās: Zane Jančevska vai Esmeralda Ermale, vai Marija Naumova, Elīna Bojarkina vai Maija Arvena, Juris Kalniņš vai Horens Stalbe, Mārtiņš Upenieks vai Voldemārs Rode

No angļu valodas tulkojis: Voldemārs Rode
Vieta: Mūzikas un Drāmas telpa OratoriO, Sporta 2 kvartāls (ieeja no Hanzas ielas)

Datums

09 Jan 2024
Jau noticis!

Time

19:00 - 21:00

Uzzināt vairāk

Biļetes

Vieta

Sporta
2 Sporta iela (ieeja no Hanzas ielas), Rīga

Atsauksmes

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *