OratoriO mūzikas un drāmas telpas logo

Cilvēki ceļā | Oana Dinea koncerts

“Cilvēki ceļā “ 
Pirmais rumāņu pianistes Oana Dinea koncerts Latvijā 
š.g. 2. novembrī plkst. 19.00
Mūzikas un Drāmas telpā  “OratoriO“ (Sporta 2 kvartāla, ieeja no Hanzas ielas).

Mēs visi esam ceļā. To varam piedzīvot fiziski, sperot soli pa solim, lai sasniegtu kādu mērķi, vai garīgi, pamazām nokāpjot savas esības dziļumos un atklājot savu patieso es. Ceļš ved mūs no bērnības uz briedumu, no vienkāršā uz sarežģīto, no mūžības uz mūžību, un šajā ceļā mēs sastopam cilvēkus, kas paver, veido vai maina skatu uz mūsu dzīvi, tās jēgu un to, ko darām. Katrs no satiktajiem atstāj lielāku vai mazāk pamanāmu nospiedumu mūsos kā zīmi, ka arī viņam pieder kāda daļiņa no tā, kādi esam. Šādas satikšanās notiek katru dienu. Var notikt. Koncerts “Cilvēki ceļā “ ļaus ieklausīties mūzikā, sevī, un kļūt par daļiņu no kāda lielāka stāsta.

Programmā Frīdriha Šopēna noktirnes un mazurkas, Franča Šūberta muzikālie momenti, spāņu komponista Isaaka Alvenisa (Isaak Albeniz) un kubiešu komponista Ignacio Servantesa  (Ignacio Cervantes) dejas, kā arī rumāņu un latviešu mūzikas skaņdarbi. 

Pianiste Oana Dinea savos koncertos mēģina nojaukt barjeras starp mākslinieku un klausītāju. Viņai vienlīdz svarīgi ļaut savam stāstam izskanēt gan mūzikā, gan vārdos un mēģināt sajust arī auditoriju. 2022. gada nogalē māksliniece ir izdevusi savu pirmo solo albumu, kuras nosaukums  “Oameni“ rumāņu valodā nozīmē cilvēki.

Pēc koncerta būs iespēja ar pianisti pakavēties sarunās pie kafijas tases vai vīna glāzes. Māksliniece brīvi runā rumāņu, angļu, franču un spāņu valodās.

Datums

02 Nov 2023
Jau noticis!

Time

19:00

Uzzināt vairāk

Biļetes

Vieta

2 Sporta iela (ieeja no Hanzas ielas)
Rīga
Kategorijas

Atsauksmes

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *