OratoriO mūzikas un drāmas telpas logo

TRUE JAZZ STORIES

24.martā  pl.19.00 mūzikas un drāmas telpā “OratoriO” Sporta ielā 2, gaidīsim džeza mūzikas koncertā “Patiesie džeza stāsti” ar izciliem mūziķiem – Deniss Paškevičs un Neff Irizarry.

Deniss Paškevičs ir viens no Baltijas vadošajiem džeza mūziķiem – saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā. Deniss Paškevičs ir viens no retajiem Baltijas reģiona māksliniekiem, kurš iekļauts Eiropas Džeza ģimenes kokā, kur minēts kā sava, unikāla stila pamatlicējs Latvijā. Koncertā ar Denisu uztāsies virtuozais ģitārists no ASV Neff Irizarry. Mākslinieks ir ne tikai harismātiska personība, bet arī izcils mūziķis apveltīts ar izcilu ģitārspēles tehniku. Neff Irizarry ir produktīvs komponists, kura skaņdarbi ir iekļauti Eiropas džeza kompozīciju izlasē – grāmatā. Kā arī mūziķis pavisam nesen ir laidis pasaulē, jau starptautiski tiražētu un atzītu  “latin jazz” ģitāras spēles tehnikas mācību grāmatu. tā ir unikāla savā kategorijā.

Mūziķi stāstīs par savam gaitām džeza pasaulē un to kā mūzika ir devusi viņiem iespēju būt draugiem , ceļot un satikt milzumdaudz dažādu dzīves situaciju savā ceļā.

Labprāt atbildēs arī uz kādu muzikālu jautājumu. Un protams atskaņos īstu džeza klasiķu kompozīcijas.

Jāņem vērā, ka koncerts būs divdaļīgs, būs iespēja arī apmeklēt “OratoriO “ bāru.

Durvis vērsies jau no 18:00, jo koncerta laika varēs iegādāties gan vinila plates, gan latviešu vizuālā mākslinieka Rodiona Šehovcova džeza iedvesmotos mākslas darbus.

Datums

24 Mar 2023
Jau noticis!

Time

19:00

Uzzināt vairāk

Biļetes

Vieta

2 Sporta iela (ieeja no Hanzas ielas)
Rīga

Atsauksmes

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *